USŁUGI INFORMATYCZNE

OUTSOURCING IT. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM. WSPARCIE PROFESJONALISTÓW.

Wsparcie IT

Nie musisz zatrudniać na stałe informatyka. Realizacja szeregu zadań IT przez firmę zewnętrzną powoduje znaczną redukcję kosztów oraz oszczędność czasu.
Analiza biznesowa i techniczna, consulting projektowy, testy oprogramowania, wdrożenia i leasing pracowniczy.

Projektowanie stron www

Nowoczesne i responsywne strony internetowe działające bardzo dobrze i dobrze wyglądające również na smartfonach i tabletach. Usługi serwerowe

RODO

Usługi z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych (RODO) Administrowanie Systemami Informatycznymi, oraz prowadzenie audytów sprawdzających bezpieczeństwo danych w firmie.

outsourcing informatyczny

Help Desk

Stałe wsparcie użytkowników końcowych systemów w codziennej pracy. Szybkie usuwanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Zdalna pomoc - natychmiast. Zaufaj mojemu doświadczeniu, wiedzy i kompetencjom

Marketing i SEO

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i tożsamości marki w internecie. Prowadzenie firmowych stron Facebook, Tweeter, Instagram. Dbałość o akceptację i życzliwość wobec działań firmy. Pozycjonowanie stron www.

Sprzęt

Oferuję odpowiedni dobór, zaopatrzenie i utrzymanie w pełnej wydajności sprzętu komputerowego. Jest to kluczowe dla niezawodności działania i komfortu w domu i pracy. Kopie bezpieczeństwa danych, Projektowanie i wykonanie sieci informatycznych LAN/WAN.

Outsourcig IT

Szkolenie z obsługi bitdeffender

Obsługa ochrony sieci u jednego z klientów wymaga zaangażowania się w obsługę GravityZone.
Wzięliśmy udział w cyklu szkoleń które pracę z tym programem uczyniły wygodną i wydajną.

Outsourcig IT - bezpieczeństwo klientów

Partnerstwo z Panda Security

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa systemów naszych klientów, podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Panda Security W rezultacie uzyskaliśmy dostęp do kompleksowych rozwiązań w tym zakresie.

usługi informatyczne

Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

Ciągły rozwój i zmiany rynku wymuszą na nas pracę nad pozyskiwaniem nowych kontaktów biznesowych - wszystko dla spełnienia najwyższych standardów.